Letnie utrzymanie dróg

Wykonujemy usługi zmywania oraz zamiatania ulic

Telefony

stacjonarny:
+48 12 276 58 33 wew. 20

komórka:
+48 516 175 444

Harmonogram ulic objętych zmywaniem

Środa

Krakowska
Hałacińskiego
Szwedzka
Stanisława Chmielka
Przemysłowa
Torowa
Torowa Boczna
Wojska Polskiego
Skawińska
Tyniecka boczna (droga serwisowa)
F. Nila
Ofiar Katynia
W. Pileckiego
Działkowców
Hutników
Sąsiedzka
Kolejowa
Jagielnia + do Lidla
Zielona
Nad Wodą
Polna
Za Górą
Lipowa

Czwartek

Konstytucji 3-go Maja
Kościuszki
Puławskiego + boczna (PARKING)
Głowackiego
Dąbrowskiego
Poniatowskiego
Kraszewskiego
Daszyńskiego
Żeromskiego
Spokojna
Szkolna
Witosa
Jana Pawła II + pętla autobusowa
Monte Cassino
Obrońców Tobruku
Spacerowa
Willowa
Armii Krajowej
Pukły
Gościnna
Różana I
Różana II
Tyniecka Boczna I (nowa k/altanki śmietnikowej)
Tyniecka Boczna (k/szpitala)
Bagienki

Piątek

Piłsudskiego
Rynek
Słowackiego
Pokoju
Kościelna
Sobieskiego
Troski
Mickiewicza + Rynek
Zamkowa
Kublińskiego
Popiełuszki od ul.Krakowskiej do ul.29-go Listopada
Babetty
Estery
Krzywa
Wspólna
Kilińskiego
Spółdzielcza
Okrężna
Węgierska
Niepodległości
Browarna
Rzeczna
Ogrody + boczna k/garaży
Słoneczna
Słoneczna boczna przy bloku 8,16
Wesoła
M.C. Skłodowskiej
Jaśminowa
Sadowa
Hallerów
Os. Awaryjne
Piłsudskiego boczna

Harmonogram ulic objętych oczyszczaniem

Środa

Krakowska
Hałacińskiego
Szwedzka
Stanisława Chmielka
Przemysłowa
Torowa
Wojska Polskiego
Skawińska
Tyniecka boczna (droga serwisowa)
F. Nila
Ofiar katynia
W. Pileckiego
Działkowców
Hutników
Sąsiedzka
Kolejowa
Jagielnia + do Lidla
Nad Wodą
Zielona
Polna

Czwartek

Konstytucji 3-go Maja
Kościuszki
Puławskiego + boczna (PARKING)
Głowackiego
Dąbrowskiego
Poniatowskiego
Kraszewskiego
Daszyńskiego
Żeromskiego
Spokojna
Szkolna
Witosa
Jana Pawła II + pętla autobusowa
Monte Cassino
Obrońców Tobruku
Spacerowa
Willowa
Gałczyńskiego
Armii Krajowej
Pukły
Gościnna
Różana I
Różana II
Tyniecka Boczna

Piątek

Piłsudskiego
Rynek
Słowackiego
Pokoju
Kościelna
Sobieskiego
Troski
Mickiewicza + Rynek
Zamkowa
Kublińskiego
Popiełuszki od ul.Krakowskiej do ul.29-go Listopada
Babetty
Estery
Krzywa
Wspólna
Kilińskiego
Spółdzielcza
Okrężna
Węgierska
Niepodległości
Browarna
Rzeczna
Krakowska boczna przy bloku 15
Ogrody + boczna k/garaży
Słoneczna
Słoneczna boczna przy bloku 8,16
M.C. Skłodowskiej
Jaśminowa
Wesoła
Hallerów
Os. Awaryjne
Piłsudskiego boczna

Skip to content